Trainingschema

Indeling beide trainingsvelden :

veldweergave

 

MAANDAG
           
Van Tot Terrein Categorie Trainer Kleedk
18u00 19u30 C5 Duiveltjes U8A Raf 4
18u00 19u30 C6      
18u00 19u30 C7      
18u00 19u30 B3 Duiveltjes U8C Jef  4
18u00 19u30 B4 Duiveltjes U8B Yannick  4
           
18u00 19u30 C1 - C2 Preminiemen U11A Thomas - Wim 7
18u00 19u30 C3 - C4 Preminiemen U11B Frank I. - Steven 7
           
18u00 19u30 B1 - B2 Miniemen U12 Frederic - Jurgen 2
           
19u30 21u00 B1 - B2      
19u30 21u00 B3 - B4      
19u30 21u00 C1 - C2 Scholieren U17B Luc 6
19u30 21u00 C3 - C4 Scholieren U17A Johan 8

 

DINSDAG
           
Van Tot Terrein Categorie Trainer Kleedk.
18u00 19u30 C2      
18u00 19u30 C3      
18u00 19u30 C4      
18u00 19u30 C7      
18u00 19u30 B1 - B2      
18u00 19u15 B3 Duiveltjes U8D Steven - Dieter 4
18u00 19u15 B4 Duiveltjes U7 Dario - Katrien 4
18u00 19u30 C1 Duiveltjes U9B Jan - Herwig 4
18u30 19u15 B5 Doelmannen MB Filip  5
           
18u30 20u00 C5 - C6 Preminiemen U10A Thijs 2
           
19u30 21u00 C7      
19u30 21u00 C3 - C4 Knapen B Philip - Stef 7
Vanaf 20u00   C5 - C6      
19u30 20u30 C1 - C2 /B Keepers Seniors Hans 3
19u30 21u00 C1 - C2 Reserves A Kevin 3
19u30 21u00 B Eerste Ploeg Alain-Philippe 1

 

WOENSDAG
           
Van Tot Terrein Categorie Trainer Kleedk.
16u00 17u30 B3 Duiveltjes U8C Jef 4
17u30 19u00 Krankhoeve Duiveltjes U9A Kjell - Danny KH
18u00 19u30 C7 Duiveltjes U8B Michiel 4
18u00 19u30 Krankhoeve Duiveltjes U8A Pieter - Gert - Bram KH
17u30 19u00 Krankhoeve Knapen C Paul KH
           
18u00 19u30 C5 - C6 Preminiemen U10B Frank B. 3
18u00 19u30 C1 - C2 Preminiemen U11A Thomas - Wim 7
18u00 19u30 C3 - C4 Preminiemen U11B Frank I. - Steven 7
           
18u00 19u30 B1 - B2 Miniemen U12 Fréderic-Jurgen 2
18u00 19u30 B3 - B4 Miniemen U13 Werner 5
           
18u00 19u00 B5 Doelmannen  MB/OB Bart  - Jorn - Filip 5
18u00 19u30 Krankhoeve Doelmannen MB/OB Bart -Jorn - Filip KH
           
19u30 21u00 B3 - B4      
19u30 21u00 B1 - B2 Knapen A Stephan 8
19u30 21u00 C1 - C2 Scholieren U17B Luc 6
19u30 21u00 C3 - C4 Reserven B Jo 1

 

DONDERDAG
           
Van Tot Terrein Categorie Trainer Kleedk.
18u00 19u30 C1      
18u00 19u30 C2      
18u00 19u30 C3      
18u00 19u30 C4      
18u00 19u30 C7      
18u30 20u00 C5 - C6 Preminiemen U10A Thijs 2
           
18u00 19u30 B Scholieren U17A Johan  8
           
18u45 19u30 B5 Keepers Bovenb. (1) Hans M. 6
           
19u30 21u00 C3 - C4 Knapen B Philip - Stef 7
19u30 21u00 C7      
Vanaf 20u00 C5 - C6      
19u30 20u30 C1 - C2/B Keepers Seniors Hans M. 3
19u30 21u00 C1 - C2 Reserves A Kevin 3
19u30 21u00 B Eerste Ploeg Alain-Philippe 1
           
(1) Week 1 : Doelmannen U17   -   Week 2 : Doelmannen U15

 

VRIJDAG
           
Van Tot Terrein Categorie Trainer Kleedk.
           
18u00 19u15 C5 Duiveltjes U6 Tim 4
18u00 19u15 C6 Duiveltjes U6 Tim 4
18u00 19u30 C7      
18u00 19u15 B3  Duiveltjes U7 Steven - Mark 4
18u00 19u15 B4 Duiveltjes U8D Dario - Alexis 4
17u30 19u00 C4 Duiveltjes U9A Kjell - Danny 4
18u00 19u30 C3 Duiveltjes U9B Herwig - Jan  4
           
18u00 19u30 C1 - C2 Preminiemen U10B Frank B 3
           
18u00 19u30 B1 - B2 Miniemen U13A Werner 5
           
19u30 21u00 C1 - C2 Knapen A Stephan 8
19u30 21u00 C3 - C4 Knapen C   2
19u30 21u00 C5 - C6      
19u30 21u00 C7      
Terrein B voorbehouden voor avondwedstrijden Reserves