Deze pagina afdrukken

Trainingschema

MAANDAG
           
Van Tot Terrein Categorie Trainer Kleedk
18u00 19u30 C1 U9A RAPHAEL 2
18u00 19u30 C2 U9B GERRY 3
18u00 19u30 C4 U9C JEF 4
           
18u00 19u30 KRANKH U12A THOMAS - WIM K3
18u00 19u30 KRANKH U12B YANNICK - TIM K3
           
19u30 21u00 KRANKH U17A LUC K3
           
DINSDAG
           
Van Tot Terrein Categorie Trainer Kleedk.
17u45 19u C5 U7A TIM 8
17u45 19u C6 U7B KATRIEN 8
18u00 19u30 C1 U8A STEVEN - DARIO 2
18u00 19u30 C2 U8B STEVEN - DARIO 2
18u00 19u39 C3-C4 U12C TOM - THIJS 5
           
18u00 19u30 KRANKH U10B HERWIG K3
18u00 19u30 KRANKH U17B PHILIP K3
           
19u30 21u00 B Eerste Ploeg ALAIN-PHILIPPE 1
19u30 20u30 B5 Keepers Seniors HANS 1
           
19u30 21u00 C Reserves A JOHAN 3
19u30 21u00 C U21 FREDERIC 4
           
WOENSDAG
           
Van Tot Terrein Categorie Trainer Kleedk.
16u00 17u30 C4 U9C JEF 4
           
18u00 19u30 KRANKH U9A RAPHAEL K3
18u00 19u30 KRANKH U10A KJELL - DANIEL K3
           
18u00 19u15 C5 - C6 U6 HANS 1
18u00 19u30 C1 - C2 U12A THOMAS - WIM 3
18u00 19u30 C3 - C4 U12B YANNICK - TIM 6
18u00 19u30 C7 U9B GERRY 4
           
18u00 19u30 B1 - B2 U11 VINCENT - JEAN - ROELAND 2
18u00 19u30 B3 - B4 U13 WERNER 5
           
18u00 19u00 B5 Doelmannen  MB/OB BART 1
           
19u30 21u00 B3 - B4 U15A STEPHAN 7
19u30 21u00 B1 - B2 U17A LUC 8
           
19u30 21u00 C1 - C2 U15B SAM 4
19u30 21u00 C3 - C4 Reserven B JO 1
           
DONDERDAG
           
Van Tot Terrein Categorie Trainer Kleedk.
17u45 19u C7 U7B KATRIEN 8
18u00 19u30 C5 U8A STEVEN - DARIO 2
18u00 19u30 C6 U8B STEVEN - DARIO 2
18u00 19u30 C3-C4 U12C TOM - THIJS 5
18u00 19u30 C1-C2 U17B PHILIP 7
           
           
19u30 21u00 B Eerste Ploeg ALAIN-PHILIPPE 1
19u30 20u30 B5 Keepers Seniors HANS 1
           
19u30 21u00 C Reserves A JOHAN 3
19u30 21u00 C U21 FREDERIC 4
           
VRIJDAG
           
Van Tot Terrein Categorie Trainer Kleedk.
17u45 19u00 C7 U7A TIM 8
18u00 19u30 C5 U6A ROBBE 6
18u00 19u30 C6 U6B TIST 6
18u00 19u30 C1 - C2 U11 VINCENT - JEAN - ROELAND 2
18u00 19u30 C3 - C4 U13 WERNER 5
           
18u00 19u00 B5 Doelmannen  U8/U9 DIETER 1
           
18u00 19u30 KRANKH U10A KJELL - DANIEL K3
18u00 19u30 KRANKH U10B HERWIG K3
           
19u30 21u00 C1 - C2 U15A STEPHAN 7
19u30 21u00 C3 - C4 U15B SAM 4
           
Terrein B voorbehouden voor avondwedstrijden Reserven
KLEEDKAMERS 1 + 3